Kaza Yapan Yağmur Atacan Linç Edilmekten Son Anda Kurtuldu

İstanbul’da kızının da içinde bulunduğu araçla kaza yapan Yağmur Atacan, kaza yaptığı köyün sakinleri tarafından linç edilmekten son anda kurtuldu.

Ünlü oyuncu Yağmur Atacan, içinde 5 yaşındaki kızının da olduğu araçla İstanbul Beykoz’da kaza yaptı. Kaza sonrası köylüler yolu trafiğe kapattı.

Medya mensuplarına tepki gösteren köylüler, kaza alanından ayrılmak isteyen Yağmur Atacan’ın etrafını sardı. Atacan, polis aracına girerek linç edilmekten son anda kurtuldu.

MEDYA MENSUPLARINA TEPKİ GÖSTERDİLER

Yağmur Atacan’ı kaza alanında gören köylüler önce “Beyefendi gelmiş” diyerek tepki gösterdi. Köylülerin ikinci hedefi ise medya mensupları oldu. Muhabir ve kameramanlara serzenişte bulunan köylüler; “Kazayı çekin. Bizimle röportaj yapın. Niye onu çekiyorsunuz? Çünkü o ünlü değil mi?” diye haykırdı.

YARALI SÜRÜCÜNÜN KARDEŞİ TEPKİ GÖSTERDİ

Daha sonra Yağmur Atacan basın mensuplarına kazayı anlatırken, “Orada itfaiye memumuru da vardı. Benim nasıl geldiğimi o da gördü.” deyince kazada yaralanan sürücünün kardeşi “Yanlış söylüyorsun. Araçtaki birini memur nasıl görebilir! ” diyerek tepki gösterdi.

LİNÇTEN SON ANDA KURTULDU

Yağmur Atacan gelen tepki üzerine kaza alanından ayrılmak istedi. Bu sırada civardaki köylüler “Nereye gidiyorsun!” diyerek Yağmur Atacan’ın etrafını sardı. Yağmur Atacan polis aracına girerek lince uğramaktan son anda kurtuldu.

PAYLAŞ