Olay Fotoğraf İçin Yılmaz Vural’dan Sonra Cansu Taşkın da Sessizliğini Bozdu

Yılmaz Vural’in elini nereye koyacağını bilemediği fotoğraf sonrası ilk kez konuşan Cansu Taşkın, “Yılmaz Vural benim babam gibidir.” diyerek suskunluğunu bozdu.

Manken Cansu Taşkın geçtiğimiz günlerde bir davette rastladığı antrenör Yılmaz Vural’ın yanına gidip ayaküstü sohbet etmişti. Birlikte verdikleri fotoğrafı da Instagram hesabında paylaşmıştı. Cansu Taşkın’ın paylaştığı bu poza sosyal medyada “Yılmaz Vural elini kolunu nereye koyacağını bilememiş” yorumları yapılmıştı.

YILMAZ VURAL: BU YAPTIĞIN OLACAK İŞ DEĞİL

Yılmaz Vural “Çocukluğunu bilirim, ailesini tanırım” dediği Cansu Taşkın’ı telefonla arayıp fırça attı. Yılmaz Vural şöyle konuştu: “Cansu kardeşime ‘Bu yaptığın olacak iş değil. Niye o fotoğrafı basına verdin? Hiç hoş olmadı” diye çıkıştım. ‘Herkes gibi yayımladım’ karşılığını verdi.”

CANSU TAŞKIN: YILMAZ VURAL BENİM BABAM GİBİ

Yılmaz Vural’dan sonra Cansu Taşkın da konuyla ilgili sessizliğini bozdu. Taşkın “Yılmaz Vural benim babam gibidir. Eşini de çok severim. Haberi farklı yerlere kimse çekmesin. Yılmaz abim nasıl ‘Cansu bizim çocuğumuz’ gibi diyorsa o da benim babam gibidir… Ayrıca o fotoğrafı da silmedim. Hala Instagram hesabımda duruyor.” dedi.

İşte o fotoğraf:

PAYLAŞ