backspace
GündemPort © 2019 Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.

Ajda Pekkan otel çıkışı neye uğradığını şaşırdı

Ajda Pekkan, akşam yemeği yediği otelden çıkışı sırasında neye uğradığını şaşırdı. Pekkan, gazetecilerden kaçmak için otelin garaj kapılarını kapattı.

Ajda Pekkan otel çıkışı neye uğradığını şaşırdı
11 Kasım 2016 Cuma, 19:51

Ajda Pekkan, önceki akşam Nişantaşı'nda akşam yemeği sonrası kendisini bekleyen gazetecileri görünce otoparktan kaçmaya çalıştı. Ajda Pekkan, Nişantaşı St. Regis Otel'de otelin sahibi Demet Sabancı Çetindoğan'la akşam yemeği yedi. Geç saatlerde otelin restoranından ayrılan Süperstar, görüntü vermemek için aracını otopark girişine çağırdı.

VIP ARACIYLA EVİNİN YOLUNU TUTTU

Gazetecilerin flaşlarıyla neye uğradığını şaşıran Ajda Pekkan, otelin garaj kapılarını kapattırdı ve VIP aracına binip evinin yolunu tuttu.

MAHKEMEYE SAĞLIK RAPORU SUNMUŞTU

Öte yandan Vatan'dan Çağdaş Ulus'un haberine göre usta sanatçı Ajda Pekkan'ın 2009 yılında iş adamı Edip Şakru'ya 3 milyon 750 bin dolara sattığı villaya yasaya aykırı tadilat yapılması nedeniyle dava açılmıştı. Villanın eski sahibi Ajda Pekkan ve iş adamı Edip Şakru hakkında Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Yasası'na aykırı şekilde düzenlemeler yapmak suçlamasıyla kaçak inşaat soruşturması başlatılmıştı. Ünlü sanatçı, 4 duruşmaya da katılmayıp avukatı aracılığıyla mahkemeye sağlık raporu sunmuştu.

SÜPERSTAR'A ZORLA GETİRME KARARI

Pekkan, 5'inci duruşmaya da katılmayınca mahkeme heyeti zorla getirilmesine karar verdi. Kararı veren mahkeme başkanı, Pekkan'ın duruşmaya gelmemesini eleştirerek, sanatçının avukatına, “Vatandaş duruşma salonuna geliyorsa Ajda Hanım da gelecek.“ dedi.