backspace
GündemPort © 2020 Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.

Beren’le boşanacağı söylenen Kenan ilk kez bu kadar net konuştu

Beren Saat'le boşanacakları iddia edilen ve haklarında her gün yeni bir haber çıkan şarkıcı Kenan Doğulu, günler sonra sessizliğini bozdu.

Beren’le boşanacağı söylenen Kenan ilk kez bu kadar net konuştu
10 Mayıs 2019 Cuma, 10:53

Güzel oyuncu Beren Saat, doğum gününde kazada hayatını kaybeden eski sevgilisini anarak bir paylaşım yapmış ve mutsuz olduğu ima etmişti. Bu paylaşımdan sonra Kenan Doğulu ve Beren Saat'in aralarının kötü olduğu ve boşanacakları iddia edilmişti.

“BOŞANMIYORUZ“

Boşanma haberlerine net bir cevap vermekten kaçındığı için günlerce haklarında birçok iddia ortaya atılan Beren Saat, geçtiğimiz günlerde bir açıklama yaparak “Boşanmıyoruz“ demişti.

Şarkıcı Kenan Doğulu, Beren Saat’le Boşanacakları Yönündeki İddiaları Yalanladı

İLK KEZ KONUŞTU

Eşinden sonra ilk kez açıklama yapan Kenan Doğulu ise, “İnsanları ilgilendiren bir şey olursa biz açıklama yaparız, anons da ederiz ama yok. Şu an iki kişi arasında olan bir şey. Beren sette ve çok yoğun. Yaptığınız her negatif haber arkadaşlarımızı, ailemizi, bizi ister istemez üzüyor. Negatif haberlerle insanları üzmeyin. Telefonlarımız susmuyor. İyiyiz bir sorun yok keyfimiz yerinde.“

Şarkıcı Kenan Doğulu, Beren Saat’le Boşanacakları Yönündeki İddiaları Yalanladı