backspace
GündemPort © 2020 Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.

Berna’nın Trump paylaşımı olay oldu!

Sosyal medyada hesabı olan ünlü isimler, Amerika'da gerçekleşen ve Donald Trump'ın zaferiyle sonuçlanan seçimler hakkında paylaşımlarda bulundu.

Berna’nın Trump paylaşımı olay oldu!
09 Kasım 2016 Çarşamba, 10:22

Amerika'da gerçekleşen ve ülkenin 45'inci başkanının seçileceği oylama sonuçları belli oldu. Pensilvanya'yı alan Trump'ın başkanlığa ulaştığı netlik kazandı.

AMERİKA İÇİN TAM BİR SÜRPRİZ

Tüm dünyanın kilitlendiği seçim sonuçları öncesinde düzenlenen anketlere bakılacak olursa Amerika için tam bir sürpriz oldu. Dünyanın süper gücünün başına geçecek olan ismin Donald Trump olacağı kesinleştikten sonra gözler sosyal medyaya döndü.

İşte ünlü isimlerin sosyal medya hesaplarından yaptıkları Trump paylaşımları:

Berna Laçin: Umarım başka gezegende yaşam vardır!

Gani Müjde: Bugün doğacak çocuklara isimler.Kız olursa Trampsu;erkek olursa Trampcan..

Berna’nın Trump paylaşımı olay oldu!


Gülse Birsel: Bu Hillary görünümlü bir ceviz kıracağı! Kaç sene önce bi arkadaş hediye etmişti. Bana benzetmiş! Dostluğumu o gün bitirmem lazımdı ama yüzüm yumuşak. Seçim konusunda ise, takipteyim ama kanımca al Hillary'den vur Trump'a. Ceviz kıracağıymış, şuymuş buymuş, maksat kalpler kırılmasın! Bu kadar da yüzeysel bakıyorum konuya. Yıldım anam siyasetten filan, öf.