backspace
GündemPort © 2020 Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.

Boşanacağı söylenen Beren’den kafa karıştıran paylaşım!

Bir süredir Kenan Doğulu ile boşanma haberleri çıkan Beren Saat, sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşım yaptı.

Boşanacağı söylenen Beren’den kafa karıştıran paylaşım!
10 Temmuz 2019 Çarşamba, 14:21

Uzun süredir boşanacakları konuşulan güzel oyuncu Beren Saat ve şarkıcı Kenan Doğulu arasında sular durulmuyor. Beren Saat, bugün sosyal medya hesabından yaptığı “Size sıradan biriymişsiniz davranan insanları sevmeyin“ paylaşımıyla yine dikkatleri üzerine çekti.

BEREN'DEN DİKKAT ÇEKEN PAYLAŞIM

Doğum gününde hayatını kaybeden eski sevgilisiyle alakalı paylaşımlar yapan ve eşiyle uzun süredir görüntülenmeyen Beren Saat, sessizliğini Instagram hesabından bozdu. Saat, Oscar Wilde'nin 'Size sıradan biriymişsiniz gibi davranan kişileri asla sevmeyin' sözlerini paylaşarak boşanma dedikodularını tekrar gündeme getirdi.

Kenan Doğulu ile boşanacakları söylenen Beren Saat’ten dikkat çeken paylaşım

“AYRILIK YOK“

Öte yandan Kenan Doğulu boşanma haberlerini “Ayrılık yok“ diyerek yalanlamıştı. Oğlu Kenan Doğulu'nun konserinde boşanma iddiaları hakkında konuşan Serpil Doğulu, ise “Beren ile Kenan ayrı değiller. Her şey yolunda. Herkes işinde gücünde...“ demişti.

Kenan Doğulu ile boşanacakları söylenen Beren Saat’ten dikkat çeken paylaşım