backspace
GündemPort © 2020 Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.

Burcu Esmersoy, hamilelik iddiaları hakkında açıklama yaptı!

Güzel sunucu Burcu Esmersoy, “Hamile mi?“ iddialarına sosyal medya hesabından yayınladığı videoda “Hamile misiniz?' sorularına cevap. Hamile değilim.“ ifadelerini kullanarak akıllardaki soru işaretlerini giderdi.

Burcu Esmersoy, hamilelik iddiaları hakkında açıklama yaptı!
18 Nisan 2019 Perşembe, 19:51

Sunucu Burcu Esmersoy takipçilerinden gelen ve hamile olduğu yönündeki yorumlara sosyal medya hesabından paylaştığı video ile cevap verdi.

Güzel Sunucu Burcu Esmersoy, Hamilelik İddiaları Hakkında Açıklama Yaptı

“HAMİLE DEĞİLİM“

Geride bıraktığımız yılın mayıs ayında Berk Suyabatmaz ile evlenen sunucu Burcu Esmersoy, sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı fotoğraflarla dikkat çekmiş ve yanaklarının kilolu göründüğü bir kare üzerinden hamile olduğu şeklinde yorumlar gelmişti. Esmersoy bu konuyla ilgili sessizliğini sosyal medya hesabından paylaştığı kısa bir video ile bozdu. Takipçilerinden gelen sorulara 'hamile değil' şeklinde açıklamada bulunan Esmersoy, videonun altına yazdığı 'Ve keşke' notuyla anneliğe sıcak baktığını da gösterdi.

Güzel Sunucu Burcu Esmersoy, Hamilelik İddiaları Hakkında Açıklama Yaptı