backspace
GündemPort © 2019 Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.

Cansu Dere, TV8 krizi hakkında ilk kez konuştu!

Yeni sezonda TV8'de Med Yapım imzalı dizide rol almaktan son anda vazgeçen Cansu Dere, sözleşmesinin neden fesh ettiğini ilk kez açıkladı. Dere, “Senaryoyla alakalı bir sıkıntı oldu.“ ifadelerini kullandı.

Cansu Dere, TV8 krizi hakkında ilk kez konuştu!
05 Ağustos 2019 Pazartesi, 20:27

Acun Ilıcalı, geçtiğimiz aylarda kanalında yeni bir dizi yayınlayacaklarını duyurmuş ve başrol için Cansu Dere ile anlaştığını söylemişti. Ancak proje için apar topar iptal kararı verilmişti. Cansu Dere, konu hakkında ilk kez konuşarak Fox TV iddialarına da yanıt verdi.

Cansu Dere, TV8 krizi hakkında ilk kez konuştu!

“SENARYO VE PROJELERİ DEĞERLENDİRİYORUM“

İstanbul Bebek'te bir güzellik merkezinin çıkışında görüntülenen Cansu Dere, Tv8 konusuna açıklık getirdi. Dere, konunun kendisiyle alakalı olmadığını belirterek “Bizim işimiz senaryo onun için senaryo ile alakalı bir sıkıntı oldu. Neticesinde proje iptal oldu, ben de diğer senaryo ve projeleri değerlendiriyorum“ ifadelerine yer verdi.

Cansu Dere, TV8 krizi hakkında ilk kez konuştu!

“DOĞRU BİR HABER DEĞİL“

Ayrıca Fox TV'de Engin Altan Düzyatan'ın da rol alacağı yeni bir dizi ile anlaştığı iddia edilen Cansu Dere, “Doğru bir haber değil.“ diyerek bu iddiayı da çürüttü.