backspace
GündemPort © 2019 Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.

Çaresiz kadının son sözleri ’beni kurtarın’ çığlıkları oldu

Eskişehir'de bir arada yaşadığı erkek tarafından darp edilen kadının, “Beni kurtarın, öldürecek“ çığlığına geç müdahale edilmesi kadının sonu oldu.

Çaresiz kadının son sözleri ’beni kurtarın’ çığlıkları oldu
05 Ağustos 2019 Pazartesi, 20:39
Eskişehir'de, beraber yaşadığı adam tarafından sabah saatlerinde bıçaklanarak öldürülen kadının son çığlıkları 'beni kurtarın, öldürecek' oldu. Cinayetin ardından intihara teşebbüs eden şahıs ise olay sonrası intihara teşebbüs edip kendisini de yaraladı.

Olay Şirintepe Mahallesi Seymen Sokak üzerinde bir ikamette meydana geldi. Edinilen bilgilere göre Ülviye İnci ile imam nikahlı olarak birlikte yaşadığı Taceddin Y. arasında sabah saatlerinde henüz bilinmeyen sebepten tartışma çıktı. Başlayan tartışmanın kısa sürede büyümesi sonrasında olay kavgaya döndü. Darp edilen çaresiz kadın çığlıklar atarak 'beni kurtarın, öldürecek' diye bağırdı. Sesi duyan komşuları polis ekiplerine haber verdi. Bu sırada kapıyı zorlayan komşular, kilitli olduğu için açamadı.