backspace
GündemPort © 2019 Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.

Celal’in intikamı! Ortalığı ateşe verdi, ekrana kilitledi

Dün akşam yayınlanan İçerde'nin 10. bölümüyle her şey açığa çıktı! Mestan'ı kim öldürdü sorusu yanıt bulurken, kumpasın ardındaki detaylar ortaya çıktı. Celal Baba intikamını tüm ihtişamıyla aldı.

Celal’in intikamı! Ortalığı ateşe verdi, ekrana kilitledi
22 Kasım 2016 Salı, 10:20

Dün akşam yayınlanan İçerde, 10. bölümü ile izleyicileri bir kez daha ekrana kilitledi. Gitgide yükselen ivmesi ve şok etkisi yaratan sürprizleri ile her hafta en çok beklenen dizi haline gelen İçerde dizisi, 10. bölümüyle uzun süredir merak edilen pek çok soruyu açıklığa kavuşturdu. Kebapçı Celal ise intikamını ihtişamlı bir şekilde aldı.

CELAL'İN TAHTI SARP'TA

9. bölümün son sahnesinde Celal ve Sarp'ın ittifak kurduğu anlaşılmıştı. Bu bölümde Alyanak ve Köstenceli'nin tüm planları ortaya çıktı. Celal'in hayatını kurtaran Sarp, tekrardan Celal Baba'nın gözdesi oldu. Bölümün en etkileyici sahnelerinden birisi, Sarp'ın Celal'in lokantasını basarak tahtı Alyanak'ın elinden alması oldu. Ancak yine bilinmeyen bir şey var ki, Yusuf müdür ile temas halinde olan Sarp ikili oynamaya devam ediyor. İlerleyen zamanda hangi tarafta yer alacak yine en çok merak edilen konu oldu.

MESTAN'I KİM ÖLDÜRDÜ?

Haftalardır sosyal medyada '#mestanıkimöldürdü?' hashtagi ile, en çok konuşulan konular arasında Mestan'ın ardındaki katil vardı. 10. bölümde her şey tüm detayları ile açığa çıktı. Mestan, Köstenceli'nin emriyle Alyanak tarafından öldürüldü. Bütün olay ise Sarp'ın üstüne yıkıldı. Ancak Sarp, bu durumun aksini Celal Baba'ya kanıtladı.

KEBAPÇI CELAL'DEN HAFIZALARA KAZINACAK BİR İNTİKAM

Bölümün en çok konuşulan olayı ise, Celal'in Köstenceli'den aldığı intikam oldu. Mert sayesinde yerini bulan Celal Baba, Davut ile mekanı adeta fethetti. Köstenceli'yi arabasında yakalayarak, 'Mestan'a sözüm vardı, seni çakmağınla yakacağım.' dedi. Benzini dökerken ise, ilk defa Mert ve Sarp üstündeki planlarını 'üçüncü' bir kişiye anlattı.

Hemen ardından araba havaya uçtu. Celal Baba'nın bu sahnesi sosyal medyada çok konuşuldu.