backspace
GündemPort © 2019 Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.

Dizide tam bir müzik ziyafeti! Nağmeleriyle büyülediler

Pazar akşamı yayınlanan Bodrum Masalı dizisinde Şevval Sam ve Toprak Sağlam'ın seslendirdikleri türküler izleyenleri büyüledi. Dizinin kendisinden çok bu performanslar konuşuldu.

Dizide tam bir müzik ziyafeti! Nağmeleriyle büyülediler
22 Kasım 2016 Salı, 14:40

Kanal D'nin yeni sezonda iddialı yapımlarından biri olan Bodrum Masalı'nda pazar akşamı tam bir müzik ziyafeti yaşandı. Geçen haftaya göre reytinglerde 5 sıra gerilese de, Şevval Sam ve Toprak Sağlam'ın kulakların pasını silen performansı sosyal medyanın dikkatini çekti.

YILDIZ'DAN 'ABALIMIN CEPKENİ'

Dizide Yıldız karakterini canlandıran Şevval Sam, 'Abalımın Cepkeni' türküsünü söyleyerek Faryalı'yı kendine hayran bıraktı.

GÖZDE'DEN 'KIRILSIN ELLERİM'

Gözde ise hiç beklenmedik bir anda 'Kırılsın Ellerim'i seslendirerek herkesin şaşkın bakışlarına maruz kaldı.

REYTİNGLER KORKUTUYOR

Geçen hafta AB'de 4. iken bu hafta 9. sıraya düşen Bodrum Masalı'nın gidişatı ise korkutuyor. Eğlence programlarının yayınladığı ve derbi maçın olduğu gün dizilerin izlenme oranı düşüyor. O Ses Türkiye'ye son olarak 'Demet Akbağ ile Çok Aramızda' programının da eklenmesi ve 4. sırada yer alması, Bodrum Masalı dizisini kritik bir konuma soktu.