backspace
GündemPort © 2019 Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.

Emel Sayın’ın hastane fotoğrafı hayranlarını korkuttu!

Yaz aylarında başına düşen bir cisim nedeniyle tedavi gören Emel Sayın'ın hastanede çekilen fotoğrafı hayranlarını korkuttu.

Emel Sayın’ın hastane fotoğrafı hayranlarını korkuttu!
21 Kasım 2016 Pazartesi, 17:58

Türk Sanat Müziği'nin usta sesi Emel Sayın'ın Bodrum'daki bir hastanede çekilen fotoğrafının sosyal medyada yayılması, hayranlarını korkuttu. Yaz aylarında çekildiği ortaya çıkan fotoğrafta Sayın'ın geçirdiği bir rahatsızlık sonrası tedavininin ardından taburcu edildiği ifade edildi.

FOTOĞRAF HEYECAN YARATTI

Özel Bodrum Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Abdullah Servet'in bugün öğle saatlerinde kendisine ait sosyal paylaşım sitesinden Emel Sayın ile birlikte çekildiği fotoğrafı yayınlaması heyecan yarattı. Sayın'ın rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldığını düşünen hayranları, telefona sarıldı. Ancak, gerçek sonradan ortaya çıktı.

BAŞINA DÜŞEN BİR CİSİM NEDENİYLE RAHATSIZLANDI

Yaz aylarında Bodrum'da tatilini geçiren ve başına bir cismin çarpması sonucu fenalaşarak hastaneye kaldırılan Sayın'ın tedavisi sonrası taburcu edildiği belirtildi. Başhekim Op.Dr. Yusuf Babayiğit, “Emel hanım, yaz aylarında başına düşen bir cisim nedeniyle rahatsızlandı. Ancak önemli bir durumu yoktu, serum verdik ardından taburcu edilmişti“ dedi.


Emel Sayın’ın hastane fotoğrafı hayranlarını korkuttu!