backspace
GündemPort © 2019 Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.

Esra Erol’un eşi, yaptığı paylaşımla müjdeli haberi verdi

Başarılı sunucu Esra Erol'un eşi Ali Özbir, Anneler Günü'nde yaptığı paylaşımla Erol'un hamile olduğunu ima eden bir paylaşım yaptı.

Esra Erol’un eşi, yaptığı paylaşımla müjdeli haberi verdi
13 Mayıs 2019 Pazartesi, 09:51

Şubat ayında sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımın altına düştüğü yorumla ailelerine bir kız bebek katılacağını ima etmişti. Ancak Esra Erol, eşinin paylaşımını kısa sürede yalanlayarak bi yanlış anlaşılma olduğunu açıkladı. Ali Özbir, bu sefer de Anneler Günü'nde yaptığı paylaşımla bebek müjdesi verdi.

“2 PAŞAMIN ANNESİ YOLDAKİ BEBİŞİN ANNESİ“

Eşi Esra Erol'un anneler gününü kutlayan bir mesaj atan Ali Özbir bu mesajda kullandığı: “2 paşamın annesi yoldaki bebişin annesi… Anneler gününü kutlarım. Tabi ki doğum gününü de unutmadım o da storyde bakmanızı tavsiye ederim“ ifadeleriyle bir kez daha takipçilerini heyecanlandırdı.

MESAJ YAĞDI

Özbir'in kimi takipçileri 'hayırlı olsun' mesajları yazarken kimileri de Şubat ayındaki bebek müjdesi haberine atıfta bulunarak bunun yeni bir şaka olabileceğini söyledi.

Ali Özbir, Eşi Esra Erol’un Hamile Olduğunu İma Etti

ESRA EROL'DAN AÇIKLAMA GELDİ

Eşinin bu paylaşımının ardından Erol'dan açıklama da gecikmedi. Erol bu paylaşımın altına “Allah isteyenlere nasip etsin; şaka tabii ki“ yanıtını yazdı.