backspace
GündemPort © 2019 Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.

İşte evliliği bitiren fotoğraf!

Eski eşi Mustafa Erdoğan'la çok sık görüşen ve bu görüşmelerde basına samimi pozlar veren Gülben Ergen'in bu tutumu kocası Erhan Çelik'le ipleri kopardı.

İşte evliliği bitiren fotoğraf!
22 Kasım 2016 Salı, 11:31

Gülben Ergen-Erhan Çelik çiftinin evliliğini, ünlü şarkıcının eski eşi Mustafa Erdoğan'la çok sık görüşmesi ve bu görüşmelerde ikilinin samimi tavırlar sergilemelerinin etkili olduğu iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü.

MUSTAFA ERDOĞAN YALANLADI

Mustafa Erdoğan, “Gülben Hanım'ın, Erhan Çelik'in ayrılma nedeni olarak sizinle görüşmesi gösteriliyor. Buna ne söylersiniz?“ şeklindeki soruya, “Bu konuda taraf değilim. Yok öyle bir şey“ sözleriyle yanıt vermişti.

ÇİFTA YAKIN İSİM AYRILIĞIN NEDENİNİ AÇIKLADI

Ancak bugün Kanal D'de yayınlanan 'Renkli Sayfalar' programında sürpriz ayrılıkla ilgili flaş bir iddia gündeme geldi. Gülben Ergen-Erhan Çelik çiftine yakın bir isim, ayrılığın nedenini açıkladı.

SAMİMİ POZLAR İPLERİ KOPARDI

İddiaya göre; ipleri Gülben Ergen'in eski eşi Mustafa Erdoğan'la çok sık görüşmesi ve bu görüşmede ikilinin basına samimi görüntüler vermesi etkili oldu.

İkili son olarak böyle görüntülenmişti;

İşte evliliği bitiren fotoğraf!


İşte evliliği bitiren fotoğraf!


İşte evliliği bitiren fotoğraf!