backspace
GündemPort © 2019 Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.

Kadir İnanır’dan Afrin Hassasiyeti! Hasta Yatağında Bile “Şehit Var mı?“ Diye Sormuş

Yoğun bakıma alınan Kadir İnanır'ın gözlerini açar açmaz “Bugün şehit var mı?“ diye sorduğu öğrenildi. İnanır'ın Afrin hassasiyeti “helal olsun“ dedirtti.

Kadir İnanır’dan Afrin Hassasiyeti! Hasta Yatağında Bile “Şehit Var mı?“ Diye Sormuş
12 Şubat 2018 Pazartesi, 15:52

Kadir İnanır, rahatsızlığı nedeniyle gece saatlerinde hastaneye kaldırıldı. Beynine pıhtı atması nedeniyle ameliyata alınan Kadir İnanır, tedbir amaçlı yoğun bakıma alındı. Haberi alan yakınları hastaneye akın etti. Hastane başhekimi Prof. Dr. Reha Baran: Genel durumu şu an iyi. Hayati tehlikesi yok“ dedi. İnanır hasta yatağında: 'Bugün şehit var mı' diye sormuş.

BEYNİNDE PIHTI ATTI

Yeşilçam'ın unutulmaz isimleri arasında yer alan ve bir çok filmde rol alan ünlü oyuncu Kadir İnanır yoğun bakıma alındı. Dün akşam saatlerinde beynine pıhtı atması sonucu yakınları tarafından Beşiktaş Fulya'da bulunan özel bir hastaneye kaldırıldı. Kısa sürede ameliyata alınan İnanır, tedbir amaçlı olarak Yoğun bakıma alındı.

'BUGÜN ŞEHİT VAR MI?“ DİYE SORMUŞ

Kadir İnanır'ın 10 gün daha hastanede tedavisinin süreceği, yoğun bakımdan da 3-4 içinde çıkartılacağı öğrenildi. Öte yandan ünlü sunucu ve oyuncu Mehmet Ali Erbil ve İnanır'ın yeğeni Levent İnanır, Kadir İnanır'ı hastanede ziyaret ettikten sonra basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Kadir İnanır'ın durumunun iyi olduğunu belirten Levent İnanır, dayısının kendisine 'bugün şehit var mı?“ diye sorduğunu belirtti.

HAYATİ TEHLİKESİ YOK

Kısa sürede ameliyat edilen İnanır'ın yoğun bakımdaki tedavisi devam ederken hayati tehlikesinin olmadığı öğrenildi.