backspace
GündemPort © 2019 Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.

Karısının müstehcen görüntülerine dayanamadı!

Ünlü oyuncu Eva Longoria, mayıs ayında dünyaevine girdiği iş adamı Jose Baston'un müstehcen sahnelerini izleyemeye dayanamadığını söyledi.

Karısının müstehcen görüntülerine dayanamadı!
21 Kasım 2016 Pazartesi, 19:19

İş adamı Jose Baston'la mayıs ayında dünyaevine giren Eva Longoria, eşinin kendisinin sevişme sahnelerine dayanamadığını söyledi.

YAŞADIKLARINI ESPRİLİ BİR DİLLE ANLATTI

İki kez nikah masasına oturduktan sonra Jose Baston'la evlenen Eva Longoria, açıklamalarıyla herkesi şaşırttı. Ülkemize 'Umutsuz Ev Kadınları' ismiyle uyarlanan 'Desperate Housewives' dizisindeki rolüyle tanınan oyuncu, bir magazin programına katıldı. Dizide flörtöz bir kadını canlandıran 41 yaşındaki Longoria, eşiyle tanıştığında yaşadıklarını esprili bir dille anlattı.

“BENİM İÇİN SAHNEDE İZLEMEK KOLAY OLMUYOR“

“Çıkmaya başladığımızda diziyi izleyeceğini söylemişti. Herkesle birlikte olduğum ilk bölümü seyrettikten sonra 'Galiba bunu izlemeyeceğim' dedi.“ açıklamalarıyla herkesi kahkahaya boğan yıldız, “Benim için de o sahneleri izlemek kolay olmuyordu.“ itirafında bulundu.