backspace
GündemPort © 2019 Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.

Kelepçeleyip hastaneye götürdüler

Psikolojik sorunlar yaşadığı öne sürülen Kim Kardashian'ın eşi Amerikalı rap şarkıcısı Kanye West, rehabilitasyon merkezine elleri kelepçelenerek götürüldü.

Kelepçeleyip hastaneye götürdüler
22 Kasım 2016 Salı, 10:03

Kim Kardashian'la olan evliliğiyle tanıdığımız Amerikalı rap şarkıcısı Kanye West önceki gün kelepçelenerek hastaneye kaldırıldı.

KENDİNE ZARAR VERMESİN DİYE KELEPÇELEDİLER

Psikotik bozukluğu takiben yaşadığı kriz dolayısıyla polisler tarafından yaşadığı yerden alınarak bir rehabilitasyon merkezine yatırılan Kanye West, kendisine zarar vermemesi adına kelepçelendi.

ÇIKACAĞI TURU İPTAL ETTİ

Dostlarının “uzun bir süredir uyku sorunları vardı“ diye bahsettikleri rapçi sağlık sorunları yüzünden çıkacağı turu da iptal etti. Pazartesi günü Los Angeles'taki bir tıp merkezine psikiyatrik değerlendirme altına alınan West, yakın dostlarının söylediğine göre kontrolden çıkmış.

YAŞADIKLARI AĞIR GELDİ

Bu sorunların temelinde Kim Kardashian ile olan evliliğinde yaşadığı sorunların, dostu ve sahne ortağı Jay Z ile yaşadığı Beyonce'dan kaynaklı çalkantıların yattığı söyleniyor.