backspace
GündemPort © 2020 Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.

Mesut Özil-Amine Gülşe çiftinin düğününü Terim yapacak!

Mesut Özil-Amine Gülşe çifti, 7 Haziran'da nikah masasına oturacak. Çiftin düğün organizasyonu, Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in eşi Fulya Terim'in sahibi olduğu organizasyon şirketi yapacak.

Mesut Özil-Amine Gülşe çiftinin düğününü Terim yapacak!
10 Mayıs 2019 Cuma, 17:29

Sabah gazetesi yazarı Bülent Cankurt, Arsenal forması giyen Mesut Özil'in düğününü, Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in eşi Fulya Terim'in organize ettiğini yazdı. Bülent Cankurt'un yazısı şöyle:

Mesut Özil-Amine Gülşe Çiftinin Düğününü Fulya Terim Yapacak!

''Arsenal'da oynayan Mesut Özil ile oyuncu Amine Gülşe, Ocak ayında nişanlanıp evlilik yolunda ilk adımı atmıştı. Düğün için arayı açmak istemeyen aşıklar, iddiaların aksine Almanya'da değil, İstanbul Boğazı'nda evlenecek. 7 Haziran'da Four Seasons Bosphorus'ta evlenecekleri ortaya çıkan çiftin düğünlerini kime emanet ettiğini de benden öğrenin. Yılın düğününü, Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'im eşi, Terim Events'in patroniçesi Fulya Terim organize ediyor.

Mesut Özil-Amine Gülşe Çiftinin Düğününü Fulya Terim Yapacak!

300 KİŞİ KATILACAK

Özil ile Gülşe düğünlerini, Terim Events adıyla 2014'te organizasyon şirketi kuran ve ilk işi kızı Buse Terim'in kına gecesi olan Fulya Terim'e emanet etmiş. 300 kişinin davetli olduğu yılın düğünüyle ilgili fazla detay öğrenemedim çünkü Özil, Fulya Hanım ile gizlilik anlaşması yapmış. Bakalım Fulya Hanım, Özil'e nasıl bir düğün organize edecek, çok merak ediyorum doğrusu...''