backspace
GündemPort © 2020 Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.

Meteoroloji’den peş peşe uyarılar geldi! Birçok ilde sağanak ve kar yağışı etkili olacak

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yapılan uyarıların ardından soğuk hava dalgası yurt genelinde etkisini göstermeye başladı. Meteoroloji'den yapılan son dakika açıklamasına göre, önümüzdeki günlerde birçok ilde şiddetli sağanak ve kar yağışının etkisini sürdürmesi bekleniyor. İşte il il hava durumu.

Meteoroloji’den peş peşe uyarılar geldi! Birçok ilde sağanak ve kar yağışı etkili olacak
07 Ocak 2020 Salı, 19:27
Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre: Marmara, Kuzey Ege, Akdeniz, İç Anadolu, Batı ve Orta Karadeniz, Doğu Anadolu'nun batısı, Güneydoğu Anadolu ile Erzurum çevrelerinin yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; kıyı kesimler ile Güneydoğu Anadolu'da yağmur ve sağanak, yağış alan diğer yerlerde karla karışık yağmur ve kar şeklinde olmak üzere, İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Yalova, Bursa, Balıkesir, Hatay ve Osmaniye çevreleri, Antalya'nın doğu kıyıları ile Kahramanmaraş'ın batısında kuvvetli, Adana çevrelerinde şiddetli, Mersin çevrelerinde yer yer şiddetli ve aşırı olması bekleniyor.

BÖLGELERİMİZDE HAVA DURUMU

MARMARA