backspace
GündemPort © 2020 Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.

MHP’li il başkanından Cem Yılmaz’a sert sözler: İmamoğlu’nun yalakası!

MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin, komedyen Cem Yılmaz'ın “Her şey çok güzel olacak“ paylaşımını yorumlayarak, “Bunlar şimdi İmamoğlu'nun yalakası değil mi? Bugün törenlerde 'Her şey çok güzel olacak' dedi. Bu bize mahalle baskısı değil midir? Ben de, 'Hoşt' dedim.“ dedi.

MHP’li il başkanından Cem Yılmaz’a sert sözler: İmamoğlu’nun yalakası!
16 Mayıs 2019 Perşembe, 23:19

MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin'den, ünlü komedyen Cem Yılmaz'ın “Her şey çok güzel olacak“ paylaşımına sert tepki göstererek, “Bunlar şimdi İmamoğlu'nun yalakası değil mi?“ ifadelerini kullandı.

“İNSANIMIZLA DALGA GEÇEN BİR ADAM“

Egedesonsöz'den Mehmet İşler'in haberine göre, “Cem Yılmaz'ın gösterisine gider misiniz?“ sorusunun yönetilmesi karşısında MHP'li Şahin, “Cem Yılmaz'ın filmlerini seyrettim hiçbir şey anlamıyorum. Memleketimizin öz değerlerine önem vermeyen, dağ ağzıyla konuşan, insanımızla dalga geçen bir adama gitmem, para da vermem, öyle bir mecburiyetim yok. Afrin'de 100 bin asker mermi altındayken oraya giden sanatçılarla dalga geçen, yalaka diyenler değil miydi bunlar?“ ifadelerini kullandı.

MHP’li İl Başkanından Cem Yılmaz’a Sert Sözler: İmamoğlu’nun Yalakası!

“İMAMOĞLU'NUN YALAKASI DEĞİL Mİ?“

Sözlerine devam eden Mehmet İşler, “Bunların yaptıkları niye demokratlık da ötekilerin başka bir şey? Bunlar şimdi İmamoğlu'nun yalakası değil mi? Bugün törenlerde 'Her şey çok güzel olacak' dedi. Bu bize mahalle baskısı değil midir? Ben de, 'Hoşt' dedim. Oradaki bin kişi duyacak şekilde söyledim.“ ifadelerini kullandı.

MHP’li İl Başkanından Cem Yılmaz’a Sert Sözler: İmamoğlu’nun Yalakası!