backspace
GündemPort © 2020 Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.

Müstehcen video sonrası bir ilk! Takipçilerine bu mesajı verdi

Uçağın tuvaletinde cinsel organını göstererek büyük tepki çeken Kerimcan Durmaz, olay sonrası ilk kez fotoğrafını paylaştı.

Müstehcen video sonrası bir ilk! Takipçilerine bu mesajı verdi
16 Mayıs 2019 Perşembe, 12:06

Sosyal medyada milyonlarca takipçisi bulunan Kerimcan Durmaz, müstehcen video sonrası ilk kez fotoğrafını paylaştı. Yaptığı şeyden pişman olduğunu defalarca dile getiren Durmaz, son olarak arkadaşının paylaştığı bir fotoğrafı kendi hesabında yayınladı.

HESABININ KAPATILMASI İSTENMİŞTİ

Yaşanan olay sonrası 4 ayrı suçtan avukatlar tarafından hakkında şikayetlerde bulunulan Kerimcan Durmaz'ın, 3 milyon takipçili Instagram hesabını kapatması da isteniyordu. Ancak hesabını kapatmayan ve geçtiğimiz hafta bir özür videosu paylaşan Durmaz, çok geçmeden bu videoyu da kaldırmıştı.

Kerimcan Durmaz Müstehcen Video Sonrası İlk Kez Fotoğrafını Paylaştı

“İYİYİM“ MESAJINI VERDİ

Eskiden onlarca paylaşım yapan Kerimcan Durmaz, hesabından kısa bir süre hiç paylaşım yapmamıştı. Ancak önceki akşam bu fotoğrafı paylaşan Durmaz, hem kendisini merak eden takipçilerini sevindirdi, hem de yaşanan olay sonrası gülümseyerek 'iyiyim' mesajını verdi.

Kerimcan Durmaz Müstehcen Video Sonrası İlk Kez Fotoğrafını Paylaştı