backspace
GündemPort © 2019 Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.

Nejat İşler bir günde iki mutluluğu birden yaşadı

Ünlü oyuncu Nejat İşler, başkanlığını yaptığı Gümüşlük Gençlikspor'un, Süper Amatör Lig'de liderlik koltuğuna yükseldiği gün, ailesinin ziyaretiyle çifte mutluluk yaşadı.

Nejat İşler bir günde iki mutluluğu birden yaşadı
21 Kasım 2016 Pazartesi, 18:19

Muğla Süper Amatör Lig takımlarından Gümüşlük Gençlikspor'un başkanlığını yapan ünlü oyuncu Nejat İşler, Menteşegücü ile bugün oynanan 4'üncü haftanın kapanış maçında çifte sevinç yaşadı. Gümüşlük Gençlikspor, ev sahibi olduğu karşılaşmayı 2-0 kazanarak liderlik koltuğuna otururken, ailesinin ziyareti İşler'e ayrı bir mutluluk kaynağı oldu.

90 DAKİKA KEYİFLE İZLEDİ

Müsabakayı kendisini ziyaret için Gümüşlük'e gelen annesi Zehra, babası Nihat İşler ve yeğeni Alım Sezer'le birlikte seyreden Nejat İşler'in maçta son derece heyecanlı olduğu gözlendi. İşler, takımının 16. dakikada Mustafa, 27. dakikada İhtilal'le bulduğu gollerin ardından rahatlayıp, keyifli bir doksan dakika izledi.

“ÜÇ PUAN ALARAK LİDERLİĞE YÜKSELDİK“

Maç öncesi basın mensuplarının sorularını cevaplayan baba Nihat İşler, “Oğlumun hem sanat hem de spor çalışmalarını heyecanla izliyoruz. Kendisini ziyarete gelmiştik, maçta da yalnız bırakmak istemedik. Güzel bir maç oldu“ diye konuştu. Karşılaşma sonrası konuşan Nejat İşler ise kulüp olarak önemli bir atılım yaptıklarını belirterek, “Gümüşlük Gençlikspor önümüzdeki sezon için, Avrupa'nın saygın kulüpleriyle de çalışmakta olan spor-pazarlama ajansı Result Sports ile bir işbirliği anlaşması imzaladı. Sosyal medya, sponsorluk, iletişim, PR ve çeşitli danışmanlık hizmetlerini kapsayan bu işbirliğinin kulübümüze faydalı olmasını umuyoruz. Bugünkü maçta üç puan alarak liderliğe yükseldik. Galibiyeti bugün doğum günü olan oyuncularımızdan Koray'a armağan ediyoruz“ dedi.