backspace
GündemPort © 2019 Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.

Özcan Deniz, Oğlu Doğmadan 1,5 Milyon Dolara Villasını Aldı

Baba olmaya hazırlanan Özcan Deniz, oğlu doğmadan hazırlıklara başladı. Geleceği yatırım yapan Deniz, 1,5 milyon dolara villa satın aldı.

Özcan Deniz, Oğlu Doğmadan 1,5 Milyon Dolara Villasını Aldı
31 Aralık 2017 Pazar, 08:38

Beş ay sonra baba olmaya hazırlanan Özcan Deniz'in, oğlu için Beykoz Konakları'ndan 1,5 milyon dolara villa aldığı öğrenildi.

KESENİN AĞZINI AÇTI

Bir yıldır Feyza Aktan'la sevgili olan Özcan Deniz, beş ay sonra doğacak oğlu için kesenin ağzını açtı. Evlilik hazırlığı yaptığı 25 yaşındaki Aktan sayesinde baba olma hayalini gerçekleştiren oyuncunun, oğlu için Beykoz Konakları'ndan 1,5 milyon dolara (5 milyon 685 bin TL) villa satın aldığı öğrenildi.

ŞUBAT AYINDA YENİ EVLERİNE YERLEŞECEKLER

Şimdilerde Sarıyer'e bağlı Uskumruköy'de oturan Deniz'in, şubat ayında sevgilisiyle yeni evine yerleşeceği konuşuluyor. Çiftin, birçok ünlü ismin evlenmek için tercih ettiği Paris'te nikah masasına oturmayı planladıkları da söyleniyor. Aktan'ın ayrıca bebeğini Amerika'da doğurmak istediği de gelen bilgiler arasında.