backspace
GündemPort © 2019 Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.

Reytinglerde rekor! Özeti bile ikinci geldi

Pazartesi akşamının reyting şampiyonu İçerde olurken, en yüksek reyting oranlarına ulaştı. Özeti ise ikinci sırada yer alınca rakiplerine fark atmış oldu.

Reytinglerde rekor! Özeti bile ikinci geldi
22 Kasım 2016 Salı, 15:43

Pek çok 'ağır top' dizinin yayınlandığı pazartesi akşamında kıyasıya mücadele yaşandı. Her hafta en üst sırada yer alan İçerde, bu sefer üst sırada yer almakla kalmadı, şu ana kadarki en yüksek reyting oranına ulaştı. Hemen ardında ise İçerde'nin özeti ikinici sırada yer aldı.

KIRGIN ÇİÇEKLER TAKİP EDİYOR

İçerde 10. bölümüyle dün akşam izleyicileri ekrana kilitledi. AB'de 13.13 gibi rekor bir oran elde etti. Özeti hemen ardından ikinci sırada onu izledi. Diziler total sıralamasında ise Kırgın Çiçekler, İçerde'nin hemen arkasında yer aldı.

PARAMPARÇA ORTA SIRALARDA YERİNİ KORUYOR

81 bölümü deviren Paramparça dizisi ise orta sıralardaki yerini koruyor. Hem AB hem de Total'de 7. olan dizi, geçen haftaya göre bir sıra yükseldi. Bu hafta dizinin kadrosuna İlhan Şeşen katıldı.

İŞTE PAZARTESİ GÜNÜ REYTİNG SIRALAMASI (AB):

1) İÇERDE

2) İÇERDE (ÖZET)

3) FATİH PORTAKAL İLE FOX ANA HABER

4) KIRGIN ÇİÇEKLER

5) ATV ANA HABER

6) KANAL D ANA HABER

7) PARAMPARÇA

8) KİM MİLYONER OLMAK İSTER

9) BABAM VE AİLESİ