backspace
GündemPort © 2018 Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.

Rüzgar Erkoçlar'ın Eşi Çok Kızdı: Yalnızlığınızda Boğulacaksınız

Cinsiyet değiştirerek erkek olan Rüzgar Erkoçlar ile dünya evine giren Tuğba Beyazoğlu, haklarında yapılan eleştirilere ”Yalnızlığınızda boğulacaksınız” şeklinde cevap verdi.

Rüzgar Erkoçlar'ın Eşi Çok Kızdı: Yalnızlığınızda Boğulacaksınız
30 Eylül 2017 Cumartesi, 11:47

Geçtiğimiz şubat ayında nişanlanan Rüzgar Erkoçlar ile Tuğba Beyazoğlu, Sarıyer Bahçeköy'de düzenlenen nihah töreniyle hayatlarını birleştirdi.

”AĞZINA SAĞLIK CANIM EŞİM”

Önceki gün damatlığını çıkarmadan Nişantaşı'nda bir kuyumcuya giden ve takıları nakde çevirirken görüntülenen 31 yaşındaki oyuncu, İnstagram'ın hikaye bölümünden ”Ağzına sağlık canım eşim” notu ile ilginç bir paylaşımda bulundu.

”BİRAZ LAF SOKMAK HAKKIM”

Tuğba Beyazoğlu, sosyal medyada yayınladığı açıklamada, ”Hey siz boş insanlar. İçleri fesatlık çürümüş kişilikler söylediklerinizi tabii ki kaale almıyoruz. Çünkü siz hiçbir şeysiniz bu hayatta ve öyle de toprağa gireceksiniz. Biz aşkı yaşarken siz yalnızlığınızda boğulacaksınız. Biraz laf sokmak hakkım bence. Gerektiği yerde çok da güzel üslup değiştirip cevap veririm. Dua edin seviyenize inmiyorum. Resimlerimize, mutluluğumuza bakıp siz orada imrenirken biz de bu resim gibi gülmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.