backspace
GündemPort © 2020 Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.

Sosyal medyada bir kadının tehdit edildiği video infial uyandırdı

Türkiye Ceren Özdemir cinayetiyle sarsılırken sosyal medyada tehdit içeren video infial uyandırdı. Görüntülerde bir kadını tehdit ettiği anlaşılan Mazlum Altun isimli kişi, “Hani diyorlar ya Türkiye'de kadın cinayeti... Kadın var ya adama her şeyi, her pisliği yaptırır“ sözleriyle dikkat çekiyor.

Sosyal medyada bir kadının tehdit edildiği video infial uyandırdı
05 Aralık 2019 Perşembe, 00:05
Türkiye, Ordu'da evinin önünde bıçaklı saldırıya uğrayarak hayatını kaybeden Ceren Özdemir'e ağlarken bir kadının tehdit edildiği video sosyal medyayı ayağa kaldırdı. İsminin Mazlum Altun olduğu paylaşımlarından anlaşılan bir sosyal medya kullanıcısı yayınladığı videoda elinde sigara ile galiz küfürler ederek bir kadına tehditler savurduğu görülüyor.. “Sen bittin, kendini ölmüş bil“ gibi tehditlerin yanı sıra kadın cinayetlerini de diline dolayan kişi, “Hani diyorlar ya Türkiye'de kadın cinayeti... Kadın var ya adama her şeyi, her pisliği yaptırır“ifadeleri sosyal medyada tepki çekti.

“GAZABIMDAN KURTULAMAYACAKSIN!“