backspace
GündemPort © 2018 Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.

Tuğçe Kazaz'dan Atatürkçüleri Kızdıracak Sözler: Çülük'lerin Hepsi Bölücülük

Manken Tuğçe Kazaz, ”Atatürkçü müsün?” sorusuna ”Atatürk değilim ki Atatürkçü olayım. Çülük'lerin hepsi bölücülük” cevabını verdi.

Tuğçe Kazaz'dan Atatürkçüleri Kızdıracak Sözler: Çülük'lerin Hepsi Bölücülük
30 Eylül 2017 Cumartesi, 18:45

Siyasi açıklamalarıyla gündemde geniş yer tutan manken Tuğçe Kazaz son günlerde ”AK Parti'den soğuyorum” açıklamasıyla gündemde yer almıştı. Son olarak Kazaz, Atatürkçü müsün sorusuna verdiği ”Çülük'lerin hepsi bölücülük” sözleriyle dikkatleri bir kez daha üzerine çekmeyi başardı.

DİKKATLERİ YİNE ÜZERİNE ÇEKTİ

Posta Gazetesi'nden Oya Çınar'a açıklamalarda bulunan Kazaz, ”Atatürkçü müsün?” sorusuna verdiği yanıtla dikkatleri bir kez daha üzerine çekmeyi başardı.

”ÇÜLÜKLERİN HEPSİ BÖLÜCÜLÜK”

”Kendinizi Atatürkçü olarak tanımlıyor musunuz?” sorusuna Kazaz şu cevabı verdi:

Ben bir 'şeyci' değilim. Atatürk değilim ki Atatürkçü olayım. Atatürk'ün mantığında değilim, fikrinde değilim, donanım ve hissiyatında değilim. Ben ancak Atatürk'ün yaptıklarını takdir edebilir ya da etmeyebilirim. Dolayısıyla bu 'çülük', 'çülük'lerin hepsi bölücülük diye düşünüyorum. Bunlardan uzak durmak lazım.