backspace
GündemPort © 2020 Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.

Tuvaletteki skandal görüntüleriyle olay olan Kerimcan’dan yeni video!

Bir uçağın tuvaletinde cinsel organını gösterdiği anları sosyal medya hesabından paylaşarak tepkilerin odağı haline gelen Kerimcan Durmaz, eski yaşantısına geri dönerek paylaşım yapmaya başladı.

Tuvaletteki skandal görüntüleriyle olay olan Kerimcan’dan yeni video!
10 Mayıs 2019 Cuma, 10:07

Kerimcan Durmaz, 28 Nisan Pazar günü Instagram hesabından, seyahat ettiği uçağın tuvaletinde cinsel organını gösterdiği videoyu Instagram hesabından paylaşmıştı. Durmaz'ın kısa sürede sildiği video ortalığı karıştırmış hatta hakkında davalar açılmıştı. Bu süreçte sessiz kalan Durmaz, günler sonra ilk paylaşımını yaptı.

“HERKESTEN ÖZÜR DİLERİM“

Skandal görüntüleri hakkında açıklama yapan Kerimcan Durmaz, “Öncelikle herkese merhaba, günlerdir çok üzgünüm ve yaşadığım bu olayla ilgili birkaç şey söylemek istiyorum. Beni takip eden başta ailem olmak üzere bütün küçük kardeşlerimden büyüklerimden ve böyle bir şeyi izlemek zorunda kalan herkesten çok özür diliyorum.“ demişti.

Tuvalette Skandal Videosu Ortaya Çıkan Kerimcan Durmaz, Sosyal Medyaya Geri Döndü

GÜNLER SONRA PAYLAŞIM YAPTI

Günlerdir sosyal medyada sessizliğini koruyan ve tek bir paylaşım dahi yapmayan Durmaz, günler sonra Instagram'a geri döndü. Durmaz Boğaz Köprüsü'nden geçerken çektiği videoyu Instagram'da hikaye kısmından hiçbir yorum yapmadan paylaştı.

Tuvalette Skandal Videosu Ortaya Çıkan Kerimcan Durmaz, Sosyal Medyaya Geri Döndü