backspace
GündemPort © 2020 Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.

Ünlü oyuncudan yıllar sonra gelen itiraf: İflas edip dibi gördüm

Verdiği kilolarla adından söz ettiren oyuncu Yeşim Ceren Bozoğlu, konuk olduğu Youtube kanalında yıllar önce yaşadığı iflas sürecini ve yaşadığı zorlukları anlattı.

Ünlü oyuncudan yıllar sonra gelen itiraf: İflas edip dibi gördüm
13 Mayıs 2019 Pazartesi, 15:11

2016 yılından 110 kiloya çıkınca ameliyat olan ve 3 yılda 58 kilo vererek 52'ye düşen güzel oyuncu Yeşim Ceren Bozoğlu, Seyhan Erdağ'ın YouTube'daki kanalında yayınlanan programına konuşarak başından geçen zor günleri anlattı.

“CEBİMDE 3 TL KALMIŞTI“

Hayatın tüm zorluklarını yaşadığı söyleyen oyuncu, sözlerine şöyle devam etti: ““Akla gelebilecek her türlü ihanet, dolandırılma, kandırılma başıma geldi. Üstüne çok ciddi bir iflas süreci yaşadım. Bir gün bir baktım ki, cebimde 3 TL kalmış. Anneannemden yadigar eşyalarımı satarak ayakta durmaya çalıştım. 110 kiloya kadar çıkmıştım. İşsizdim, param yoktu, ama gururum çoktu.

Oyuncu Yeşim Ceren Bozoğlu, Yıllar Önce Yaşadığı İflas Sürecini Anlattı

“DİBE VURDUM, SIFIR NOKTASINI GÖRDÜM“

Yardım talep etmeyi bilmiyordum. Dibe vurdum, sıfır noktasını gördüm. Yaşadıklarım tam bir sınavdı. Bu zorlu süreç sonrasında birden içe dönüş operasyonu başlattım. Kendimi deli gibi işe verdim. Yeşim'e ait özel hiçbir alan bırakmadan gece-gündüz çalıştım. Dertleri, kiloları, o günleri geride bıraktım. Şimdi arada bir hatırlayıp 'Şükürler olsun' diyorum.“