backspace
GündemPort © 2019 Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.

Van Persie’nin performansını uçuran kadın!

Fenerbahçe'nin Hollandalı yıldızı Robin van Persie'nin eşi Bouchra'nın yakın ilgisi, kocasının Galatasaray maçında performansını zirveye çıkardı.

Van Persie’nin performansını uçuran kadın!
21 Kasım 2016 Pazartesi, 17:46

Maçlardaki performansı sürekli eleştirilere yola açan Fenerbahçe'nin Hollandalı yıldızı Robin van Persie, Galatasaray maçında attığı iki golle büyük takdir topladı. Robin van Persie'nin performansındaki gelişmede kendi çabası kadar eşi Bouchra van Persie'nin katkısı da yatsınmıyor.

“İŞİNİ HER ZAMAN İYİ YAPTI“

Bouchra van Persie 4 Ekim'de kendisiyle yapılan röportajda “Robin çok profesyonel biri. İşini her zaman iyi yaptı. O çok hırslı da. Çok çalışıyor ve mutlaka iyi duruma gelip, kısa sürede takıma katkı sağlayacaktır“ demişti. Dediği de oldu.

“ONUNLA ÇOK GURUR DUYUYORUM“

O gündür bugündür golcü oyuncuda gözle görülür bir diriliş ve fiziksel olarak da hazır bir görüntü hakim. Bouchra van Persie, Galatasaray maçından sonra Instagram hesabından paylaştığı bu fotoğrafı “Onunla çok gurur duyuyorum“ notuyla paylaştı.