backspace
GündemPort © 2019 Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.

Yıldız Tilbe’nin şeriat aşkı kısa sürdü

Umre ziyaretinde şeriat yönetiminden duyduğu memnuniyeti ifade eden Yıldız Tilbe, bir hafta aranın ardından Instagram'da paylaşım yaptı.

Yıldız Tilbe’nin şeriat aşkı kısa sürdü
23 Kasım 2016 Çarşamba, 00:29

Umre ziyareti için Suudi Arabistan'a giden Yıldız Tilbe umrede başörtülü ve makyajsız fotoğraflarını medyaya servis etmişti.

ŞERİATTAN MEMNUNİYETİNİ AKSETTİRDİ

Tilbe, umre ziyareti sırasında gördüklerinden etkilenmiş ve Suudi Arabistan'da hakim olan şeriat yönetiminden duyduğu memnuniyeti aksettirmişti.

İşte Yıldız Tilbe'nin o sözleri:

Burası Allahın evinin şehri ve onun yasaları uygulanıyor. Herkesin malıda canıda namusuda emniyette. Şeriat yasaları kusursuz işlediği için, hırsızlık tecavüz ve her suç hemen kafa kol vs olarak cezaya dönüşüyor. Burda öğlen vakti, kuyumcuların kapısı ardına kadar açık, sahibi yok namaza gitmiş. Sıkıysa biri bi altın çalsın hemen elini kesiyolar. İnsan zavallı ve çaresiz olduğunu anladığında, bu hisle Allah'a sığındığı zaman iyi oluyor. Kendimi eşsiz hissediyorum, hislerimin eşi yok olamaz. Emekli olmaya yakın Hacı da olacam İnşallah“ dedi.

SESSİZLİĞİNİ BOZDU

Umre ziyaretindeyken 1 haftadır Instagram'dan fotoğraf paylaşmayan Tilbe, Instagram'daki sessizliğini bozarak fotoğrafını paylaştı.


Yıldız Tilbe’nin şeriat aşkı kısa sürdü