backspace
GündemPort © 2020 Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.

Yıllar geçiyor, tahtından inmiyor! Aldığı teklif piyasayı altüst etti

Bir giyim firması, Ajda Pekkan'a tanıtım yüzü olması için 3 milyon TL teklif etti. Pekkan, bu teklifle Elçin Sangu ve Murat Boz gibi isimleri gerisinde bırakmış oldu.

Yıllar geçiyor, tahtından inmiyor! Aldığı teklif piyasayı altüst etti
05 Şubat 2017 Pazar, 13:07

Yıllar geçse de Süperstar'ın şöhreti bitmek bilmiyor. İki yıl önce Twist markasının yüzü olan Ajda Pekkan'a, Türkiye pazarına girmek isteyen bir giyim firmasından teklif geldiği iddia edildi. Firma, yaz ve kış kreasyonlarının yüzü olması ve tek filmlik reklam için kamera karşısına geçmesi istenen şarkıcıya kesenin ağzını açtı.

DÜŞÜNMEK İÇİN ZAMAN İSTEDİ

Marka, yapılan görüşmeler sonucunda Süperstar'a 800 bin dolar (yaklaşık 3 milyon TL) ücret teklif etti. Biraz düşünmek için yetkililerden zaman istediği öğrenilen Pekkan'ın reklam kampanyasını kabul edeceği konuşuluyor. Ajda Pekkan, daha önceki markadan 1 milyon TL almıştı.

ELÇİN SANGU VE MURAT BOZ'U SOLLAYACAK

Ajda Pekkan, eğer bu teklifi kabul ederse son yılların genç yıldızlarını gerisinde bırakmış olacak. Yıldızı parlayan oyuncu Elçin Sangu, bir reklam filmi için 2 milyon TL alarak rekoru eline geçirmişti. Murat Boz, 1.2 milyon TL alırken, Kerem Bürsin ise 1 milyon TL almıştı.